Skaut Volyně

Klubovna Volyně

Město Volyně leží v Pošumaví nedaleko od Strakonic, i to společně s dobrou dopravní dostupností autobusem a vlakem (trať Strakonice - Vimperk - Volary) umožňuje snadno naplánovat výlety jak po okolí, tak na Šumavě.

Klubovnu najdete přímo ve městě, vedle klubovny je velká louka, řeka a k nejbližšímu lesu je to 10 minut chůze.

WiFi možnost WiFi připojení k internetu

Pronájem

e-mail: michal.vognarcentrum.cz
podrobnosti o pronájmu volné termíny

Junák - český skaut,
středisko RNDr. Rudolfa Plajnera Volyně, z.s.
Zámecká 723
387 01  Volyně
mapa klubovny ve Volyni
klubovna z uliceklubovna zvenkuhorolezecká stěnaklubovna 2. oddílu Stopařiklubovna 2. oddílu Stopařiklubovna 1. dívčího oddíluklubovna oddílu Liščatpočítače a hernapočítače a hernakuchyňka - 2 sporáky, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvicekuchyňka - 2 sporáky, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konviceWC a sprchový koutvelká louka 50 m od klubovnyvolyňské náměstí s renesanční radnicínedaleká kaple Anděla Strážce

Klubovna Malenice

Klubovna v Malenicích, sloužící malenickému oddílu, se nachází v prvním patře domu archiváře Františka Teplého.

Junák - český skaut,
středisko RNDr. Rudolfa Plajnera Volyně, z.s.
Archiváře Teplého 102
387 06  Malenice